• Ana Sayfa

YİNE ANALAR AĞLADI...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

EMPERYALİZMİN ALÇAK UŞAKLARI,

KAHPELİKLERİNİ BUGÜNDE KAYSERİDE SERGİLEDİLER..

YÜREĞİMİZİ YİNE DAĞLADILAR…

YİĞİT VATAN EVLATLARIMIZI YİNE KATLETTİLER…

Bomba yüklü bir aracı Kayseri Erciyes Üniversitesi yerleşkesinin giriş kapısı yakınlarında, çarşı iznine çıkan askerlerin de içinde bulunduğu halk otobüsünün yanında, infilak ettirilmek suretiyle 14 vatan evladımızın şehit olduğu, 56 kişinin yaralandığı terör saldırısı Bütün milletimizi derin üzüntüye sevk etmiş, “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır.”ifadesi ile bütünleşmiş ve varlığının temelini bu söze endekslemiş olan Bağımsız Eğitim-Sen ailesini çok derin kedere boğmuştur.

Tüm Türkiye’nin huzurunu bozmak, içine kapanmaya zorlamak, mazlumun yanında olmayı insanlık görevi sayan Türk Milletinin sabrını tüketmek isteyen odaklar, yıllardır nice vatan evladını maşaları vasıtasıyla düzenledikleri terör saldırılarıyla çoluk çocuk demeden binlerce kişiyi şehit etmiştir. Son zamanlarda da saldırılarının boyutunu git gide namertleştirerek, kahpelikten de öte yöntemlerle yapmaya başlamışlardır.  

Gelecek nesiller huzur içinde yaşasın diye her karışı şehit kanıyla yoğrulmuş topraklarda huzur ve kardeşlik yeniden hakim olmasını sağlamaktan başka amacı olmayan asker ve polise görevi başında sinsice yaklaşarak tahrip gücü yüksek bombaları patlatmaları, millet olarak sabrımızı taşırmış bizleri öfke yumağına dönüştürmüştür.

Ne yaparlarsa yapsınlar, Bu topraklarda yaşayan kökeni ne olursa olsun bu milletin ferdi olduğunu ifade eden Türk milletinin  kardeşliğine  asla gölge düşüremeyecekler, bu milleti oyuna getiremeyecek birbirine düşüremeyeceklerdir. Terör örgütleri ve terörden beslenen şer odakları asla başarılı olamayacaklardır. İnancımızda, duamızda bu minvaldedir.  

Bu duygularla, huzur ve kardeşliğe karşı düzenlenen bu tür saldırılara doğrudan/dolaylı destek verenleri ve arkasındaki zihniyeti şiddetle kınıyor ve telin ediyor, Bu millete bir daha böyle acıları yaşatmaması için Yüce Allah’a niyaz ediyoruz..

Kayseri’de yaşanan bu elim ve hain saldırıda hayatını kaybeden şehit askerlerimize Allah’tan rahmet,   Ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz..

                                                                                 

BAĞIMSIN EĞİTİM-SEN

Yönetimi Adına

Abdullah SOY